Alüsan Aluminyum San. Tic. A.Ş

Teklif Al
Kapat

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1984 yılında İstanbul’da kuruldu. 2012 yılında, kendi bünyesinde yer alan toz boya tesisini kurarak, çalışma sahasını genişletti. Bugüne gelinceye kadar, gelişen teknolojiye paralel olarak kendisini daima yenilemiş ve yüksek kalitede üretim yapabilecek hale gelmiştir. Teknik, nitelikli ve deneyimli kadrosuyla, kaliteden ödün vermeden; standart ve özel profil serileriyle, müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Alüsan Alüminyum, alüminyum ekstrüzyon mamullerinin imalatında uzmanlaşmış, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, üst seviyede üretim yapabilecek durumda, faal hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

Topluma ve çevreye duyarlı, yüksek kaliteyi son teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vererek daima müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Deneyimli kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile sektörün beklenti ve isteklerinin üzerinde kaliteli hizmet ve ürünler sunmaktır.

ALUSAN markasını, sektöründe söz sahibi bir firma haline getirmektedir.

 

Kalite Politikamız

ALUSAN, sektörüne özgü tüm yasal mevzuat ve standartların ötesindeki uygulamalar ve kaynakların etkin kullanımıyla, sektörün en güvenilir ve faydalı ürünlerini, sürekli gelişim anlayışıyla, sunar.

Müşteri memnuniyetinin, tüm çalışanlar ve tedarikçilerle birlikte kalite ve çevre anlayışı odaklı sağlanması, buna bağlı olarak kalite hedeflerinin ve kalite politikasının ilgili tüm taraflara paylaşımı, müşteri odaklı çalışma prensiplerimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Kalite Politikası’nın esaslarına uyulması ve güncelliğinin sağlanmasından, başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar sorumludur.

Kalite politikamız:

Daha iyiye ve üstün kaliteye olan inancımızla, “Toplam Kalite” felsefesi içerisinde müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek,

İlgili uluslararası standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaat tekniklerine ve sanatına uymak,

Teknolojiyi yakından takip ederek, ürün ve üretimde kullanmak suratiyle kaliteyi arttırmak,

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,

Yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uyarak çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak,

Çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlayıp ve uygulayarak eğitimli insan kalitesini arttırmaktır.

Ücretsiz Teklif Alın

İhtiyacınıza özel çözümler için aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.